Kurumsal

BB Otomobil'e dair...

Hakkımızda

 • BB Otomobil 2017 yılında faaliyetine başlamış olup 2017 yılı içerisinde geçmiş yıllardaki tecrübelerine ve müşteri portföyüne bağlı olarak 2598 aracın hasar ve mekanik bakım/onarımı işlemlerini tamamlamıştır.

 

 • 19 üretken usta, 1 boyasız göçük ustası, 5 beyaz yaka danışmanı/yöneticisi ve harici 2 vale personeli ile 2150 m2 alanda faaliyet göstermektedir. Onarım sırası ve parça bekleyen araçların muhafazası için tamamı BB Otomobil’e ait 60 araçlık potansiyeli ile 7/24 güvenlikli otopark alanı da mevcuttur.

 

 • BB Otomobil hasar onarım süreci içerisinde yüksek tasarruf sağlamayı kendisine amaç edinmiş, çalışmakta olduğu iş ortaklarını azami fayda sağlamak adına ilgili organizasyon yapısını bu değerlere göre kurgulamıştır. Bu çalışmaları yürütürken ilgili aracın 2. el değer kayıplarını önlemeyi de en yetkin özelliği olarak belirlemiştir.

 

 • İstanbul trafik koşullarına bağlı olarak zamanı iyi yönetmekte şirket politikamız içerisinde yer almakta olup ücretsiz vale hizmetimizi bu yönde kullanmaktayız.

 

 • Sektörde ki tüm iş ortakları ile faaliyetlerini işin gelişimi üzerine kurgulayan BB Otomobil mevcut işlerin sürekliliğinde hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Hasar Onarım Proseslerimiz

 1. Hasar gören araçların, ‘’hasar öncesi haline’’ gelmesi için en hızlı şekilde aksiyon alınması ve ‘’ikame araç gün sayısını en aza indirgenmesi’’
 2. Azami onarım gayreti ile tamir maliyetini minimize ederek ‘’Araç Sahibinin 2. El Piyasa Değerinin’’ optimize edilmesi.
 3. Araç Onarım Süreci boyunca tüm süreçlerin ‘’Araç sahibi ile bilgi paylaşımı yapılması’’
 4. BB Otomobil’in ‘’tamamlayıcı ikame desteği ile’’ gerektiği durumlarda ek olarak 3 gün araç desteği sağlanması.
 5. Memnun Müşteri Uygulaması ile ‘’Acentelerin Müşteri Memnuniyetinin’’ arttırılması.
 6. Hasar Onarım Sürecine dahil olan tüm araçlara ücretsiz “Mekanik Check-Up  Hizmeti” ile olası bakım/onarımlarda %20 iskonto avantajı, “tüm mekanik bakım/onarımlarda blok muafiyeti yasasına göre garantili yedek parça ve işçilik’’ avantajı sağlanması.
 7. BB Otomobil’e giriş yapan her araç sahibine teslim edilmeden önce standart yıkama işlemi yapılarak teslim edilir.

BB Otomobil Kaporta ve Mekanik

BB Otomobil Boya

BB Otomobil TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi